آزاده دودانگه

آزاده دودانگه

نیچ مارکت
کوچ کسب و کار
shareمعرفی به دوستان
4/5 - (1 امتیاز)

سوابق تحصیلی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

کارشناسی مدیریت صنعتی

تحقیقات و پروژه ها

تحقیقات بر روی برند شهر
انجام پروژه های مرتبط با حوزه مدیریت منابع انسانی

دوره ها و گواهینامه ها

گواهینامه دوره کوچینگ برای مدیران از آکادمی کوچینگ فارسی زبانان
کاندیدای دریافت مدرک کوچینگ حرفه ای (PCC) از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)

سوابق شغلی

بیش از ۷ سابقه سابقه کاری در حوزه منابع انسانی در شرکت های خصوصی

درباره من

آزاده دودانگه هستم. همراه منابع انسانی سازمان.
از زمانی که خود را به یاد می آورم، همدلی و کمک کردن به انسان ها در وجودم ریشه داشته است.
سال ها تحصیل در رشته مدیریت و کار کردن در حوزه منابع انسانی و روابط انسانی نیز ریشه هایم را تنومندتر ساخته است.
همراهی با منابع انسانی در سازمان ها را به جهت ارتباط و تعامل با انسان ها، همواره دوست داشته ام و برای آن قدم برداشته ام. به همین جهت از زمانی که وارد بازار کار شده ام در همین حوزه کسب تجربه کرده و بسیار آموخته ام.
انتخاب ورود به دنیای خودشناسی و دیگرشناسی در مسیر تغییر، زندگی جدیدی را به روی من گشوده است تا با مواجهه شدن با شگفتی، درد، عشق، بخشایش و امیدواری ضمن کشف لایه های درونی خود به زنی جسور و خودساخته تبدیل شوم تا بتوانم به عنوان انسانی توانمند در اجتماع حضور یابم.
شروع سفر کوچینگ نیز یکی دیگر از انتخاب های زندگی ام بوده است تا علاوه بر توسعه فردی خود به توسعه شغلی نیز بپردازم. سفر کوچینگ به دلیل سازگاری با روحیات شخصی و همسویی داشتن با شغل ام، مرا یاری نموده است تا تبدیل به انسان توانمندی شوم. ضمن اینکه با آموختن مهارت های کوچینگ و نهادینه نمودن آن ها در خود به عنوان متخصص در این حرفه، قادر هستم به انسان ها کمک کنم تا به بهترین خود دست یابند.
از دی ماه سال نود و هشت با حضور در یکی از دوره های کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی زبان (FCA) انگلستان سفر جدیدی از تغییر و تحول را آغاز نموده ام و هم اکنون در دوره تکمیلی تربیت کوچ حرفه ای از مسیر ACTP، در حال تکمیل کردن آموزش های کوچینگ هستم تا بتوانم پس از اخذ مدرک بین المللی PCC از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) و راه اندازی کسب و کار کوچینگ خود، با همه وجود و با تمام عشق یاری گر خود و دیگران باشم.
در زندگی شخصی ام علاوه بر کار و زندگی با کوچینگ، سرگرمی های دیگری همچون ورزش مستمر، رقص، عکاسی، سفر، جستجو و کشف چیزهای تازه را نیز انتخاب کرده ام تا بتوانم تمامی ابعاد زندگی ام را در تناسب با ارزش های زندگی ام (موفقیت، سلامتی، سرزندگی، شادمانی، عشق، همراهی، احترام، تعامل و نظم و انظباط شخصی) ارتقا دهم و باور دارم که خوشحال بودن واقعی زمانی به سراغم می آید و می توانم از درون آن را احساس کنم که در لحظه زندگی کنم و از آن لذت ببرم.
امروز با همه وجود و تمامیت خود ایستاده ام برای هر آنچه که هستم و می خواهم باشم
و برای تولد دوباره آنهایی که تغییر و بهبود را با تعهد و مسئولیت خود خواسته اند.

مهارت ها

مهارت های ارتباطی و کلامی
مهارت های کوچینگ
مهارت های توسعه فردی

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید